Kim jesteśmy

Promocja Twojego biznesu w wirtualnej przestrzeni – to tutaj są Twoi potencjalni klienci

Nowocześnie

Strony internetowe tworzymy z uwzględnieniem aktualnych trendów oraz wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki temu nasze projekty wyróżniają się na tle konkurencji.

Profesjonalnie

Cenimy sobie oczekiwania naszego klienta oraz uwzględniamy jego pomysły, które są dla nas inspiracją do stworzenia unikalnej i profesjonalnej strony internetowej.

Kompleksowo

Nasze usługi obejmują projekt strony internetowej, a także pozycjonowanie dla lepszej widoczności w Google, hosting, domeny, certyfikaty SSL oraz administrację nad stroną.

Co robimy

Nasze usługi

Projektowanie stron internetowych

Strona internetowa jest narzędziem budującym pozytywny wizerunek marki, pełni funkcję informacyjną, jest kanałem komunikacji z klientem i prezentuje ofertę i produkty firmy. Tworzymy strony internetowe o unikalnym wyglądzie, oryginalnej szacie graficznej, intuicyjnej nawigacji, strony www responsywne poprawnie wyświetlające się na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Pozycjonowanie stron w Google

Największy ruch na stronie www generuje przeglądarka Google, dlatego aby zaistnieć w sieci, trzeba dostosować się do jej wymagań i standardów. Zajmujemy się pozycjonowaniem SEO, korzystając z profesjonalnych narzędzi i maksymalnie wykorzystując wiedzę i potencjał naszych specjalistów.

Opieka nad stronami i administracja

Strona internetowa jest reklamą, która wciąż musi być aktywna, tylko wtedy ma szanse zaskoczyć stałych klientów czymś nowym, odświeżonym wyglądem i atrakcyjną treścią. Proponujemy bieżącą modernizację i aktualizację, wprowadzamy zmiany dla lepszej akceptacji wyszukiwarek, a także udzielamy cennych wskazówek dotyczących działań, jakie należy podjąć.

Hosting

Wydajność, bezpieczeństwo, szybkość ładowania, pełna kontrola nad serwerem – oferujemy rozwiązania hostingowe o różnej pojemności i miesięcznych transferach. Każdy pakiet to aż 99,5% gwarancji działania usługi w skali roku.

Domeny

Do widoczności w sieci przyczynia się również nazwa strony, która musi być unikalna, łatwa do zapamiętania i oczywiście nawiązująca do Twojej firmy. Doradzamy w wyborze najlepszej domeny, aby Twoja strona znalazła się wśród tych, które wyróżnią się w wirtualnej przestrzeni

Certyfikaty SSL

Twoi klienci chcą mieć pewność, że ich dane osobowe są bezpieczne i skutecznie chronione. Swoją wiarygodność zwiększysz z certyfikatem SSL. Buduj zaufanie i zwiększaj swoją wiarygodność.

Click&Ready

WYBRANE USŁUGI

Ekspresowa realizacja

Kreatywni, pełni pomysłów, z doświadczeniem i otwartością na klienta. Mamy pomysł na Twoją stronę internetową! Daj nam szansę się wykazać, a nie zawiedziemy Twojego oczekiwania. Stawiamy na szybką realizację, ponieważ wiemy, że w sieci życie toczy się znacznie szybciej niż w realnym świecie. Potrafimy się dostosować.

Nasza misja

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania, których celem jest zwiększenie konkurencyjności i widoczności w sieci oraz budowania pozytywnego wizerunku marki.

Proces tworzenia

Projekt graficzny

Na podstawie wytycznych klienta oraz wspólnych ustaleń tworzymy wstępny projekt graficzny z możliwością dalszej zmiany.

30%
Programowanie

Tworzymy stronę kodową, niezbędne skrypty html i php oraz animacje flash. Prace programistyczne obejmują również formularze internetowe.

70%
Testy i wdrożenie

Sprawdzamy poprawność działania strony i wszystkich jej elementów. Pomyślne przejście testów to dla nas zielone światło do uruchomienia strony.

100%